A3 Sports Abdominal Guard
Original price was: 10,00€.6,00€Current price is: 6,00€. (Inclusive of VAT)| Weight | 0,12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |
| Variants | 1, 2, 3, 4, 5 |
| Color | Blue, Orange, White, Yellow |
A3 Sports Single Thigh Pad
Original price was: 31,00€.18,00€Current price is: 18,00€. (Inclusive of VAT)| Weight | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 12 cm |
| Batting Style | Righty, Lefty |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
A3 Sports Thigh Pads Combo
Original price was: 42,00€.32,00€Current price is: 32,00€. (Inclusive of VAT)
Black
Blue
| Weight | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 40 × 30 cm |
| Color | Black, Blue |
| Batting Style | Left Handed, Right Handed |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
A3 Sports White Thigh Pads Single For Juniors
Original price was: 35,00€.25,00€Current price is: 25,00€. (Inclusive of VAT)| Weight | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 10 cm |
A3 Sports Wooden Mallet Hammer
Original price was: 22,00€.10,00€Current price is: 10,00€. (Inclusive of VAT)| Weight | 0,4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 10 cm |
Adjustable Abdominal Guard
Original price was: 18,00€.11,00€Current price is: 11,00€. (Inclusive of VAT)| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
Big Abdominal Guard
Original price was: 14,00€.7,00€Current price is: 7,00€. (Inclusive of VAT)| Weight | ,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |












